wtorek, 18 kwietnia 2017

Lukas Express – transfer lotniskowy, przewozy

LUKAS EXPRESS
AV DE LA VICTOIRE 60
ORLY 94310
Francja
+48 510 330 598
http://www.lukasexpress.pl/

Dojazd: https://goo.gl/maps/UxH5sYjakfo

http://www.lukasexpress.pl/bus-francja/

Oferta Lukasexpress dedykowana jest do wszystkich planujących wycieczki Paryż, ale też zainteresowanych transferem z i na lotnisko oraz busami Paryż. Działamy na terenie całej Francji oferując swoim wczasowiczom wycieczki Paryż, wynajem busów Francji oraz transfer na lotnisko ORLY Paryż.

Środków transportu mamy wiele, sam musisz wybrać, który będzie dla ciebie najlepszy. Bus Francja, czy wynajem busów Paryż wszystko to znajdziesz w ofercie Lukasexpress. Komfortowy bus Paryż to najwyższa jakość jazdy. Klimatyzowany bus Paryż zapewni Ci satysfakcje nawet z długiej jazdy. Z bus Paryż zawsze dotrzesz do celu.

Jeżeli planujesz przylecieć samolotem, konieczny będzie transfer do miejsca zakwaterowania, ale i na lotnisko. Załatw sobie transfer lotnisko CDG Paryż będąc jeszcze w Polsce, kontaktując się z naszą firmą. Zapewniamy transfer z i na lotnisko Orly Paryż. Obsługujemy również inne lotniska. Obsługujemy również transfery z i na lotnisko CDG Paryż i transfery lotnisko BVA Paryż.

Jeżeli jesteś już we Francji i planujesz pokazać ją swojej rodzinie, zdecyduj się na wynajem busów Francja. Wycieczki Paryż i ich organizację mamy w małym palcu. W czasie wycieczki Paryż, kierowcy bus Francja będą waszym opiekunem, oraz cenną bazą wskazówek. Doskonale znają teren i jego zwyczaje. Wynajem busów Paryż to wspaniała opcja. Z nami dotrzecie do najciekawszych miejsc we Francji. Wynajem busów Paryż to także wspaniała opcja dla mniej licznych grup. Zwiedzanie Paryża, czy zwiedzanie Francji z nami jest to możliwe. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy. Bus Francja – to zwiedzanie Paryża w komfortowych warunkach.

Czy nadal zastanawiasz się czy Lukasexpress i bus Francja, to dobry wybór na zwiedzanie Paryża? Posiadamy uprawnienie VTC. Jest to pozwolenie na przewożenie osób za pośrednictwem bus Paryż. Zainteresowanie zagranicznych wczasowiczów naszą ofertą transferu na Lotnisko BVA Paryż może świadczyć o wysokim stopniu zaufania, jakim nas obdarzają.

Transfer na lotnisko BVA Paryż i transfer na lotnisko CDG Paryż, do tego bus Paryż, a do tego wynajem busów Francja Wszytko to masz w zasięgu jednej ręki. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wybierzesz pasującą Ci opcję spośród naszej oferty. Poznawaj świat z Lukasexpress.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz